REFERENCE

Svatby 10
Focení svatby
Daria a Honza
Petr nám udělal nádherné fotky ze svatby, které si můžeme prohlížet stále dokola a nikdy nás neomrzí. Skvěle zachytil veškeré okamžiky i přesto, že jsme o něm po celou dobu téměř nevěděli. Petr je opravdový profesionál a člověk na správném místě, spolupráce je vždy špičková a výsledné fotky vypadají dokonale v digitální i tištěné podobě. Jako fotografa ho rozhodně doporučujeme jak na svatbu, tak na jakoukoliv akci, ze které chcete mít krásné fotky zachycující atmosféru jedinečných okamžiků.
Svatby 4
Focení svatby
Míša a Libor
Když jsme se rozhodli, že se budeme brát, tak otázka fotografa byla celkem zásadní. Měli jsme malou svatbu plnou osob, které jsou nám nejbližší. Petr tam s nimi naprosto splynul a dokázal zachytit ty nejkrásnější, nejdojemnější a i ty nejvtipnější okamžiky našeho velkého dne. Díky Petrovi tak máme ty nejkrásnější vzpomínky zvěčněné v té nejkrásnější podobě, které v nás vyvolávají emoce, kterých jsme byli plni i v ony zvěčněné okamžiky.
kuderovi 1.2.1 small
Natáčení svatby
Markéta a Martin
Petr zachránil naše manželství. Pár hodin před obřadem nám totiž vypadnul kameraman. Shodou náhod jel Petr na dovolenou kolem naší svatby. Neváhal ani minutu a i s velmi omezenou technikou natočil totálně boží autentické svatební video! Díky Petře!
tomeckovi 2 small
Focení svatby
Kryštof Tomeček
V lednu se ženil můj táta a Petra jsme požádali o nafocení svatebního obřadu. I přesto, že byl obřad velmi skromný a v sedmi lidech jsme byli ve velké obřadní síni téměř ztracení, mají fotky velmi intimní atmosféru. Petr skvěle zachytil všechny důležité momenty a v problematických světelných podmínkách Libeňského zámečku a v pošmourném počasí dokázal vykouzlit nádherné fotky plné emocí. Tomu všemu předcházela perfektní komunikace a domluva, během samotného obřadu byl s foťákem téměř neviditelný a navíc je to velmi milý a usměvavý člověk. Moc děkujeme a doporučujeme všema deseti!
driveto 1.3.1 small
Natáčení a střih série propagačních videí pro Driveto
Daria Zverevska
Spolupráce s Petrem je skvělá. Líbí se mi jeho nápady, cit pro detail a mohu se na něj vždy spolehnout. S výsledky jsem byla vždy spokojena.
strup 2 small
Natáčení, střih a focení dle jednotlivých projektů
David Štrup - Upvideo.cz
S Petrem spolupracuji mnoho let a vždy se na jeho práci mohu spolehnout. Je dochvilný, jeho fotografie i videa jsou vždy kvalitní a na place se chová přátelsky, ale přitom profesionálně.
filas 1.1.1 small
Natáčení a střih videoklipu
Filip Sobota
S Petrem Ježek jsem já osobně spolupracoval už víckrát a vždy jsem byl s výsledkem velice spokojen. Naše poslední spolupráce byla, když nám Petr natáčel videoklip a postaral se i o kompletní postprodukci. Těším se na další spolupráci.
Total: