REFERENCE

Natáčení svatby
Markéta a Martin
Petr zachránil naše manželství. Pár hodin před obřadem nám totiž vypadnul kameraman. Shodou náhod jel Petr na dovolenou kolem naší svatby. Neváhal ani minutu a i s velmi omezenou technikou natočil totálně boží autentické svatební video! Díky Petře!
Focení svatby
Kryštof Tomeček
V lednu se ženil můj táta a Petra jsme požádali o nafocení svatebního obřadu. I přesto, že byl obřad velmi skromný a v sedmi lidech jsme byli ve velké obřadní síni téměř ztracení, mají fotky velmi intimní atmosféru. Petr skvěle zachytil všechny důležité momenty a v problematických světelných podmínkách Libeňského zámečku a v pošmourném počasí dokázal vykouzlit nádherné fotky plné emocí. Tomu všemu předcházela perfektní komunikace a domluva, během samotného obřadu byl s foťákem téměř neviditelný a navíc je to velmi milý a usměvavý člověk. Moc děkujeme a doporučujeme všema deseti!
Natáčení a střih série propagačních videí pro Driveto
Daria Zverevska
Spolupráce s Petrem je skvělá. Líbí se mi jeho nápady, cit pro detail a mohu se na něj vždy spolehnout. S výsledky jsem byla vždy spokojena.
Natáčení, střih a focení dle jednotlivých projektů
David Štrup - Upvideo.cz
S Petrem spolupracuji mnoho let a vždy se na jeho práci mohu spolehnout. Je dochvilný, jeho fotografie i videa jsou vždy kvalitní a na place se chová přátelsky, ale přitom profesionálně.
Natáčení a střih videoklipu
Filip Sobota
S Petrem Ježek jsem já osobně spolupracoval už víckrát a vždy jsem byl s výsledkem velice spokojen. Naše poslední spolupráce byla, když nám Petr natáčel videoklip a postaral se i o kompletní postprodukci. Těším se na další spolupráci.
Total: