Spolupráce s O2 Sport a Proudly

27. září 2016

Jelikož je toto první příspěvek, tak si dovolím menší pohled do začátků mé pracovní kariéry. Na gymnáziu jsem „pracoval“ pro školní TV a chvilku ji u vedl. Po maturitě v roce 2013 jsem začal pracovat pro TV Nova jako externí spolupracovník. To znamená, že jsem pro ně natáčel jeden až dva dny v týdnu dle potřeb zpravodajské produkce. Zkrátka ideální práce při prezenčním studiu.

Pokud jsem měl ještě nějaký volný čas, tak jsem na volné noze dělal cokoliv, co se kde objevilo. První stálejší klient se objevil v podobě kariérního portálu Proudly, kde jsem natáčel jednoduché rozhovory použité pro propagaci firem. V roce 2016 se objevil druhý podobný klient a to nová sportovní televizní stanice v ČR O2 Sport.

O2 Sport nabízí spoustu sportovních přenosů a k některým potřebuje vysílat i předzápasová, zápasová a pozápasová studia. A přesně tato studia jsem začal natáčet. Začínal jsem u klasické kamery na moderátory / hosty a postupně se naučil i s menším jeřábem (viz foto) používaným pro široké záběry celého studia.

Jakožto fanoušek mnoha různých sportů a fotbalu především jsem moc rád, že jsem dostal tuto šanci. Poznal jsem zajímavé osobnosti z fotbalového prostředí a zároveň jsem se naučil lépe spolupracovat s režií a natáčet ve studiu, což se mi později hodilo.

Total: